Παροχή οικονομικής ενίσχυσης σε πρωτοετείς φοιτητές του Παν/μίου Πατρών οι οποίοι υπάγονται στην κατηγορία δικαιούχων περιοχών που έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών για το ακαδ. έτος 2023-2024 – Department of Philosophy – University of Patras

26.10.2023 10:46:45

ΑΚΡΙΚΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ

Ψηφιακά ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟ ΑΠΟ

ELENI KONSTANTINOPOULOU

ΑΚΡΙΒΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ

Πάτρα, 24/10/2023 Αριθµ. Πρωτ.: 78715

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η Δ Η Μ Ο Κ Ρ ΑΤ Ι Α

ΓΕ N Ι Κ Η Δ/ Ν Σ Η Α Κ Α Δ Η Μ Α Ϊ Κ Ω Ν & Δ Ι Ο Ι Κ Η Τ Ι Κ Ω Ν Υ Π Ο Θ Ε Σ Ε Ω Ν

Δ Ι Ε Υ Θ Υ Ν Σ Η     Γ Ρ Α Μ Μ Α Τ Ε Ι Ω Ν Α Κ Α Δ Η Μ Α Ϊ Κ Ω Ν Δ Ο Μ Ω Ν

Αρμόδια: Α. Λαμπροπούλου (Προϊστ. Δ/σης)

Tηλ.: +30 2610 969684, E-mail: dgad@upatras.gr

Προς: Γραμματείες Τμημάτων Παν/μίου Πατρών

Θέμα: «Παροχή οικονομικής ενίσχυσης σε πρωτοετείς φοιτητές του Παν/μίου Πατρών οι οποίοι υπάγονται στην κατηγορία δικαιούχων περιοχών που έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών για το ακαδ. έτος 2023-2024»

Παρακαλούμε για την ενημέρωση των πρωτοετών εγγεγραμμένων φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών, που διαμένουν στις περιοχές Λάρισας, Βόλου, Καρδίτσας, Τρικάλων, Φαρσάλων, Τύρναβου και Καλαμπάκας και έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών που έγιναν στις αρχές Σεπτεμβρίου 2023, να αποστείλουν σχετική αίτηση με τα στοιχεία τους (Ονοματεπώνυμο, τηλέφωνο, email, περιοχή) από τις 25 Οκτωβρίου 2023 έως 10 Νοεμβρίου 2023 στην αντίστοιχη Γραμματεία του Τμήματος, για την παροχή οικονομικής ενίσχυσης από το Παν/μιο Πατρών.

H  Αντιπρύτανης Φοιτητικής Μέριμνας

Eλένη Αλμπάνη

Αναπλ. Καθηγήτρια Τμ. Νοσηλευτικής

Π α ν ε π ι σ τ  η μ ι ο ύ π ο λ η ,    2 6 5     0 4     Ρ ί ο / w w w .  u p a  t r a s .  g r