ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Βάσει των τελευταίων οδηγιών του Γραφείου Πρακτικής Ασκησης, τελικά αυτή μπορεί να πραγματοποιηθεί από 1.9.20-31.10.20. Ο βαθμός της ΠΑ θα περαστεί στο βαθμολόγιο του Εαρινού Εξαμήνου 2020. Παρακαλούνται οι φοιτητές/φοιτήτριες  που επιλέχθηκαν για την έμμισθη ΠΑ του εαρινού εξαμήνου του 2020, να δηλώσουν μέχρι 15.6.2020 μέσω e-mail (antigonidoka@upatras.gr), εάν επιθυμούν ή όχι να συμμετέχουν τελικά στο πρόγραμμα της ΠΑ υπό τους παραπάνω όρους. Σε περίπτωση που δεν συμφωνούν, θα πρέπει να δηλώσουν τη παραίτηση τους με σχετικό e-mail, ώστε να ολοκληρωθεί η διαδικασία επιλογής. Τυχόν κατάταξη των αιτούντων σε Σχολεία δεν θα μεταβληθεί. Όσοι/όσες έχουν εν τω μεταξύ δηλωθεί σε άλλα μαθήματα επιλογής μπορούν να επανεγγραφούν με ενέργειες της Γραμματείας που θα επιμεληθεί η Επιτροπή Πρακτικής Ασκησης του Τμήματος.