Αλλαγή ημερομηνίας εξέτασης διπλωματικής Μ.Π.Σ.

Η εξέταση της μεταπτυχιακής διπλωματικής εργασίας του κ. Ευσταθίου Μπάστα αναβάλλεται λόγω ασθένειας του επιβλέποντα καθηγητή. Θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2017, 12.15 μ.μ., στην αίθουσα της Βιβλιοθήκης του Τμήματος Φιλοσοφίας του Παν. Πατρών. Τίτλος: “Γνωσιακή διαπερατότητα, περιεχόμενα της αντίληψης και αντιληπτική δικαιολόγηση” Εξεταστική επιτροπή: Ι. Ζεϊμπέκης (επιβλέπων καθηγητής) Κ. Παγωνδιώτης Σ. Σταυριανέας..

Εξέταση Μεταπτυχιακής Διπλωματικής εργασίας κ. Ευσταθίου Μπάστα

Την Τετάρτη 1 Μαρτίου 2017, στις 5.15 μ.μ., στην αίθουσα της Βιβλιοθήκης του Τμήματος Φιλοσοφίας του Παν. Πατρών, θα εξεταστεί η διπλωματική εργασία του κ. Ευσταθίου Μπάστα με τίτλο: “Γνωσιακή διαπερατότητα, περιεχόμενα της αντίληψης και αντιληπτική δικαιολόγηση” Εξεταστική επιτροπή: Ι. Ζεϊμπέκης (επιβλέπων καθηγητής) Κ. Παγωνδιώτης Σ. Σταυριανέας..

ΒΙΒΛΙΑ ΠΡΟΣ ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ