ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΑΚΤΕΟΥ ΒΑΘΜΟΥ

Οι φοιτητές/τριες  που δεν έχουν ξεπεράσει τα “ν” έτη φοίτησης (1ου-2ου-3ου και 4ου έτους) και επιθυμούν βελτίωση βαθμού μαθήματος στην επαναληπτική εξεταστική του Σεπτεμβρίου ακαδ.έτους 2023-24, μπορούν να στείλουν στον σύνδεσμο https://eservice.upatras.gr/  αίτηση “Επανεξέτασης προακτέου βαθμού”                                                     από 15 Ιουλίου έως και 5 Αυγούστου 2024 στην οποία θα αναγράφεται το εξάμηνο, ο κωδικός αριθμός και ο τίτλος του μαθήματος. Η βελτίωση βαθμού αφορά ένα (1) μάθημα που έχει δηλωθεί και εξεταστεί επιτυχώς στο χειμερινό ή εαρινό εξάμηνο του τρέχοντος ακαδημαϊκού έτους (2023-2024) Υποχρεωτικό Φιλοσοφίας (ΥΠΟ) ή Υποχρεωτικό Αλλου Επιστημονικού Πεδίου (ΥΑΕΠ) ή Επιλογής Φιλοσοφίας (ΕΠΙ) το οποίο διδάσκεται από διδάσκοντα του Τμήματος ή του Πανεπιστημίου Πατρών Επιλογής Αλλου Επιστημονικού Πεδίου (ΕΑΕΠ) το οποίο διδάσκεται από διδάσκοντα του Τμήματος Φιλοσοφίας Από τη Γραμματεία..

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ 29ης ΙΟΥΛΙΟΥ 2024 ΠΠΣ

Οι φοιτητές/τριες του Τμήματος που ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους για την λήψη πτυχίου και που επιθυμούν να συμμετέχουν στην ορκωμοσία της 29ης Ιουλίου 2024 υποβάλλουν, αποκλειστικά και μόνο, στον σύνδεσμο eservice.upatras.gr  “Αίτηση Ορκωμοσίας Προπτυχιακών Φοιτητών” αναρτώντας συνημμένα αντίγραφο της αστυνομικής τους ταυτότητας (2 όψεις), έως και 7 Ιουλίου 2024 Εκπρόθεσμες αιτήσεις ορκωμοσίας δεν θα γίνονται δεκτές και δεν θα προχωρούν σε ορκωμοσία...